Регулятор пропонує внести зміни до правил мовлення у дні трауру й пам’яті і обговорити їх з громадськістю - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор пропонує внести зміни до правил мовлення у дні трауру й пам’яті і обговорити їх з громадськістю

10 грудня Національна рада затвердила проєкт оновлених Правил ведення мовлення телерадіоорганізаціями у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті і винесла його на громадське обговорення. Проєкт передбачає новий підхід, який враховує формат мовлення телерадіоорганізацій, а також розділяє певні заходи, яких вони мають дотримуватися окремо у дні трауру чи дні пам’яті.

Перший заступник голови Національної ради Валентин Коваль, представляючи цей проєкт рішення, сказав, що нині чинні Правила не зовсім універсальні, зручні і зрозумілі. Тому регулятор вирішив ще раз переглянути цей документ, врахувавши звернення, які раніше до нього надходили від телерадіоорганізацій. Оскільки акт стосується усієї індустрії, Національна рада запрошує до його обговорення усі зацікавлені сторони.

Громадське обговорення Правил ведення мовлення телерадіоорганізаціями у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті триватиме упродовж місяця.

Зауваження і пропозиції до проєкту регуляторного акта можна надсилати на поштову адресу Національної ради: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, а також електронною поштою nrada@nrada.gov.ua.

Докладно із проєктом Правил можна ознайомитися за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше