Регулятор проведе додатковий моніторинг телеканалу «К1» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор проведе додатковий моніторинг телеканалу «К1»

Національна рада, розглянувши результати позапланової перевірки  ТОВ «Телерадіоорганізація «Мульті медіа сервіс» (логотип «К1»)  стосовно зобов’язання привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства, вирішила провести додатковий моніторинг ефіру мовника, а вже потім ухвалювати остаточне рішення.

Суть питання полягала в тому, що перевіркою, яку проводила працівники Національної ради, зафіксовано порушення вимог рекламного законодавства, а саме:  трансляція рекламних блоків на їх початку, а також наприкінці була не чітко відокремлена від інших програм, передач із використанням слова «реклама».

Під час обговорення члени Національної ради переглянули відеозапис ефіру каналу, але слова «реклама» в ньому не побачили. Не побачили рекламної відбивки у відеозаписі і всі присутні в залі засідань, тому прозвучало питання: можливо, так і планувалося? Натомість директор із розвитку компанії Олександр Кравцов наполягав, що ця відбивка там є, але візуалізація низька, бо текст подавався з титрувальної машини. На цей час цю технічну ваду усунуто, наголошував він.

Аби в регулятора не залишилося сумнівів щодо можливих маніпулювань та усунення порушень і буде здійснено додатковий моніторинг мовлення телеканалу «К1».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше