Регулятор призначить представника у Рівненській області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор призначить представника у Рівненській області

4 червня було  ухвалено рішення про звільнення представника  Національної ради у Рівненській області Дмитра Тарасюка через досягнення ним граничного терміну перебування на державній службі, тому ця посада залишилася вакантною. Для Національної ради важливо забезпечувати належний нагляд за сферою медіа у кожному з регіонів України, тому Національна рада доручила керівнику апарату провести співбесіду та  укласти контракт із претендентом для виконання цих обов’язків.

Відповідно  до заходів Уряду щодо запобігання поширенню на території України  гострої респіраторної хвороби COVID-19 проведення конкурсів на вакантні посади державних службовців призупинено.  Повноваження нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями визначених законом вимог та умов ліцензій у  регіонах виконують представники Національної ради в областях, тому призначення на ці  важливі посади не можна відкладати надовго.

Таким чином, Національна рада, керуючись законодавчими вимогами та постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання призначення на посади  державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  визначила необхідність призначення на вакантну посаду представника Національної ради у Рівненській області шляхом укладення контракту про проходження державної служби. Згідно з рішенням керівник державної служби – керівник апарату Національної ради Сергій Кучерук є уповноваженою особою, яка проведе в установленому порядку співбесіду та укладе з претендентом контракт на виконання службових обов’язків представника Національної ради у Рівненській області. Після цього Національна рада  на своєму засіданні ухвалить відповідне рішення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше