Регулятор розглянув заяви компаній, що мовлять із логотипом «112 Україна», щодо переоформлення їхніх ліцензій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор розглянув заяви компаній, що мовлять із логотипом «112 Україна», щодо переоформлення їхніх ліцензій

18 серпня Національна рада на засіданні вкотре розглянула питання про переоформлення ліцензій регіональних компаній, що мовлять у багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 із логотипом «112 Україна», – «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ», а також  «ТРК «112-ТВ»  у частині зміни програмних концепцій мовлення і  керівників, власників, складу редакційних рад.

Заступник голови Національної ради Уляна Фещук закцентувала увагу на вибірковості підходу зазначених каналів у їхніх стосунках із регулятором. Так, вона повідомила, що Національна  рада надсилала телекомпаніям запрошення на засідання, в якому інформувала про розгляд питань як щодо зміни програмної концепції, так і керівника, власника та складу редакційної ради. Зі свого боку ліцензіати вперше за останній час відгукнулися на листи Національної ради, підтвердивши, що отримали запрошення регуляторного органу, однак вказали, що розглядатиметься лише останнє питання. «Таким чином, ми бачимо, що «Новий формат» і інші компанії маніпулюють інформацією», – зауважила Уляна Фещук.

Вона також повідомила, що в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України немає інформації про кінцевого бенефеціарного власника зазначених компаній. «Тому в директорів хотілося б запитати, хто здійснює істотний вплив на господарську діяльність», – висловилася вона.

Тому Національна рада ухвалила рішення перенести розгляд питань про переоформлення ліцензій «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» і  «ТРК «112-ТВ» у зв’язку зі зміною керівника, власника, складу редакційної ради цих мовників, сподіваючись, що нове керівництво таки з’явиться на засіданні регулятора. У переоформленні програмних ліцензій регіональним мовникам було відмовлено.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше