Регулятор вніс зміни до Плану проведення виїзних перевірок ліцензіатів на І і ІІ квартали 2021 року та затвердив План на ІІІ квартал - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор вніс зміни до Плану проведення виїзних перевірок ліцензіатів на І і ІІ квартали 2021 року та затвердив План на ІІІ квартал

Члени Національної ради на засіданні 10 червня ухвалили низку рішень щодо планів проведення виїзних перевірок телерадіоорганізацій України. Так, було внесено зміни до Плану проведення перевірок мовників на І і ІІ квартали цього року, затверджених рішенням Національної ради від 10 грудня 2020 року № 1594 та від 11.03.2021 № 258. Водночас такий нормативний документ затверджено і на ІІІ квартал.

Із Плану проведення виїзних перевірок телерадіоорганізацій на І квартал цього року вилучено, зокрема, пункт 39. Із Плану на ІІ квартал виключено пункти 1-5, 10, 12, 15-17, 22, 23, 25, 26, 28, 30-36, 38-40. Такі зміни внесено з огляду на карантинні та обмежувальні заходи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами).

Окрім того, відповідно до статті 13 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» члени Національної ради затвердили План проведення планових виїзних перевірок телерадіоорганізацій на ІІІ квартал 2021 року.

Перевірки стосуватимуться тих ліцензіатів, у яких добігає рік діяльності після отримання ліцензії або ж термін дії ліцензії яких завершується.

Із Планом проведення перевірок можна ознайомитися на сайті Національної ради у розділі «Перевірки».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше