Регулятор видав дозвіл на тимчасове мовлення телеканалу «ДОМ» і поновив дозвіл «Радіо «Промінь» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор видав дозвіл на тимчасове мовлення телеканалу «ДОМ» і поновив дозвіл «Радіо «Промінь»

Національна рада на засіданні 25 лютого ухвалила рішення, якими видала дозвіл на мовлення на територіях із особливим режимом мовлення ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України (логотип «ДОМ») і перевидала дозвіл АТ «НСТУ» (позивні «Радіо «Промінь»), у зв’язку із завершенням терміну дії попереднього дозволу.

Відповідно до виданого дозволу передачі ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України  (логотип «ДОМ») транслюватимуться у цифровому стандарті DVB-T/Т2 у п’яти містах Донецької області: на 5 ТВК і 22 ТВК у м. Волновасі, 6 ТВК у м. Гірнику, 8 ТВК у м. Краматорську, 5 ТВК у м. Маріуполі, 37 ТВК у м. Покровську;  трьох населених пунктах Луганської області: на 40 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району, 12 ТВК у с. Підгорівці Старобільського району, 5 ТВК у селищі Широкому Станично-Луганського району;  а також на 25 ТВК у смт Чаплинці Херсонської області.

Передачі АТ «НСТУ» (позивні «Радіо «Промінь»), м. Київ, далі транслюватимуться на частоті 102,6 МГц у с. Чонгарі Херсонської області.

Дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на 1 рік.

Крім того, Національна рада задовольнила клопотання ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» (логотип «UA»), м. Київ, про анулювання дозволу на тимчасове мовлення з використанням низки частот у Донецькій, Луганській і Херсонській областях.

Також регулятор розглянув звернення ГО «Радіо кримських громад» (позивні «Радіо Крим.Реалії»), м. Київ, щодо збільшення потужності передавача з 10 кВт до 25 кВт на частоті 0,648 МГц у с. Чонгарі Херсонської області. Це допоможе покращити якість сигналу в місцях зі складним географічним рельєфом.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше