Регулятор виносить на громадське обговорення порядок формування переліку іноземних програм - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор виносить на громадське обговорення порядок формування переліку іноземних програм

Національна рада на засіданні 16 вересня ухвалила рішення про винесення на громадське обговорення проєкту регуляторного акта – Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. Громадське обговорення триватиме упродовж місяця.

Необхідність ухвалення такого документа продиктована вимогами статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», де йдеться  про  регулювання на території України ретрансляції телерадіопрограм і передач, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Також він  підготовлений регулятором з огляду на статті 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Громадськість має змогу ознайомитися із проєктом цього регуляторного акта і подати до Національної ради свої зауваження та пропозиції. Після опрацювання пропозицій громадськості регулятор затвердить порядок формування іноземних програм і передасть відповідне рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. До проєкту документа додаються повідомлення про оприлюднення та аналіз регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження до проєкту регуляторного акта можна надсилати на адресу Національної ради вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, а також електронною поштою на адресу nrada@nrada.gov.ua.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше