Регулятор виносить на громадське обговорення порядок формування переліку іноземних програм

17.09.2021

Національна рада на засіданні 16 вересня ухвалила рішення про винесення на громадське обговорення проєкту регуляторного акта – Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. Громадське обговорення триватиме упродовж місяця.

Необхідність ухвалення такого документа продиктована вимогами статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», де йдеться  про  регулювання на території України ретрансляції телерадіопрограм і передач, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Також він  підготовлений регулятором з огляду на статті 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Громадськість має змогу ознайомитися із проєктом цього регуляторного акта і подати до Національної ради свої зауваження та пропозиції. Після опрацювання пропозицій громадськості регулятор затвердить порядок формування іноземних програм і передасть відповідне рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. До проєкту документа додаються повідомлення про оприлюднення та аналіз регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження до проєкту регуляторного акта можна надсилати на адресу Національної ради вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, а також електронною поштою на адресу nrada@nrada.gov.ua.