Регулятор виносить на громадське обговорення проект змін до порядку подання інформації про структуру власності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор виносить на громадське обговорення проект змін до порядку подання інформації про структуру власності

Національна рада 26 липня виносить на громадське обговорення проект Змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги. Термін для подання пропозицій – 1 місяць.

Заступник голови Національної ради Уляна Фещук повідомила, що за чотири роки, відколи був ухвалений цей Порядок, у регуляторному органі накопичилося дуже багато документів, поданих ліцензіатами. Тому необхідно визначити порядок і строки їх зберігання.

Крім того, Національна рада розробила власну форму декларації подання інформації про доходи кінцевих бенефіціарних власників.

Подати пропозиції і зауваження як до форми декларації, так і щодо інших запропонованих змін можна упродовж місяця у письмовій та електронній формі на адресу: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, е-mail: nrada@nrada.gov.ua.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше