Регулятор зафіксував зміну бенефіціарних власників «ZIK» і «Z ZIK» та призначив позапланову перевірку «Z ZIK» через недотримання вимог мовлення у дні пам’яті - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор зафіксував зміну бенефіціарних власників «ZIK» і «Z ZIK» та призначив позапланову перевірку «Z ZIK» через недотримання вимог мовлення у дні пам’яті

Національна рада на засіданні 22 березня задовольнила заяви  ТОВ – ТРК «Міст ТБ», м. Львів (логотип «ZIK») та ТОВ «ТРК «Нові комунікації», м. Львів («Z ZIK») щодо переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку зі зміною відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів), складу пов’язаних осіб, редакційної ради та керівника, а також призначила позапланову перевірку мовлення у цифрі через виявлені ознаки порушення порядку мовлення у дні пам’яті.

Зі складу власників  вибув Димінський Петро Петрович, відтепер  кінцевими  бенефіціарами будуть лише  три особи:  Димінська Олена Іванівна,  Димінська Жанна Петрівна, Димінська Анастасія Петрівна. Змінився і склад пов’язаних осіб, а також директор – замість І.Туркевича став В.Козій. До редакційної ради мовників входять В.Козій, Т.Смакула, Д.Нікуленко, О.Дроздов, вибули – І.Туркевич і В.Зак.

Крім того, Національна рада призначила позапланову виїзну перевірку за ліцензією ТОВ «ТРК «Нові комунікації» (мовлення у багатоканальній цифровій мережі МХ-5) через зафіксовані моніторингом ознаки порушення пункту 4 Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.

Так, 20 лютого 2018 року –  у День Героїв Небесної Сотні та 1 березня 2018 року –  у  День вшанування 75-х роковин із часу Корюківської трагедії  в ефірі «Z ZIK» зафіксовано відсутність поширення мінімум раз на дві години інформації про день пам’яті в ефірному часі до 07.00.

Після проведення перевірки регуляторний орган ухвалить відповідне рішення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше