Регулятор замовить в УДЦР прорахунок нових частот і збільшення потужності передавачів для суспільного мовника - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор замовить в УДЦР прорахунок нових частот і збільшення потужності передавачів для суспільного мовника

Національна рада 28 березня ухвалила рішення замовити в ДП «Український державний центр радіочастот» розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення, зміни потужності та місця встановлення радіоелектронних засобів мовлення.

Прорахунок нових частотних присвоєнь замовлено для потреб аналогового звукового мовлення у діапазоні 87,5-108,0 МГц у Козятині Вінницької області, Красному, Очакові і Снігурівці Миколаївської області, Новодністровську Чернівецької області, Грем’ячі і Замглаї Чернігівської області.

ПАТ «НСТУ» має намір збільшити потужність передавачів у 18 населених пунктах до 1 кВт, в Івано-Франківську – до 0,5 кВт. Також Редакція радіомовлення Чорнобаївського району та смт Чорнобай Черкаської області звернулася щодо збільшення потужності до 1 кВт у смт Чорнобаї Черкаської області.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше