Регулятор замовить в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор замовить в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь

Національна рада звернеться до ДП «Український державний центр радіочастот» стосовно розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення (аналогове звукове мовлення, цифрове наземне телемовлення) і зміни потужності радіоелектронних засобів мовлення у деяких населених пунктах. Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 7 лютого.

Прорахунок FM-частот замовлятиметься у Кам’янському Дніпропетровської області, Чуднові Житомирської області, Білолуцьку Луганської області, Зориновому Одеської області та Новій Каховці Херсонської області.

Окрім того, прорахунок стосуватиметься цифрових телеканалів для місцевого мовлення у 6 населених пунктах Дніпропетровській, Житомирській, Херсонській, Черкаській областях і для тимчасового мовлення у Світлодарську Донецької області.

Також Національна рада звернеться з тим, аби збільшити потужність до 1 кВт на частотах 92,4 МГц у Львові, 96,2 МГц у Полтаві, 104,1 і 106,9 МГц у Шостці Сумської області, 106,8 МГц у Тернополі і 102,1 МГц в Умані Черкаської області.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше