Регулятор замовить в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь

02.11.2017

Національна рада звернеться до ДП «Український державний центр радіочастот» стосовно розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення (аналогове звукове мовлення) і зміни потужності радіоелектронних засобів мовлення у деяких населених пунктах. Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 2 листопада.

Прорахунок FM-частот замовлятиметься у місті Чернігові, смт Нікольському Донецької області, смт Лучі Миколаївської області, смт Каланчаку Херсонської області.

Також на замовлення ПАТ «НСТУ» Національна рада звернеться з тим, аби збільшити потужність на частоті 91,5 МГц у селі Тиниці Чернігівської області.

Під час розгляду цього питання на засіданні член Національної ради Сергій Костинський поінформував, що більшість із замовлень пов’язані з діяльністю Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП щодо розвитку мовлення в зоні проведення АТО та на територію Криму.