Регулятор замовив в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор замовив в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь

Прорахунок 70 частотних присвоєнь для НТКУ і одне для мовлення у цифрі на Чонгарі замовила Національна рада в ДП «Український державний центр радіочастот». Відповідне рішення про розроблення висновків щодо можливості й умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення ухвалено на засіданні 1 грудня.

Так, стосовно прорахунку цифрового телевізійного каналу у стандарті DVB-T2 у с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області звернулося до регулятора ТОВ «Телемережі України», м. Луцьк. Член Національної ради Сергій Костинський назвав це замовлення  знаковим. «Ми плануємо забезпечити Крим не лише радіомовленням, а й цифровим телебаченням. У жовтні було оголошено конкурс на чотири радіочастоти в Чонгарі, а сьогодні ми звертаємося за прорахунком телеканалу, який доставлятиме сигнал цифровим способом», – сказав він.

Також до Національної ради надійшло звернення від Національної телекомпанії України щодо освоєння нових каналів мовлення, відповідно до якого регулятор замовляє в УДЦР прорахунок 70 нових частотних присвоєнь у 22 областях України. При цьому голова Національної ради Юрій Артеменко висловив занепокоєння, що компанія не повністю освоїла частоти,  отримані на попередніх конкурсах. У зв’язку із цим державний орган  звернеться до мовника за поясненнями.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше