Регулятор замовив в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь

03.11.2016

Національна рада замовила в ДП «Український державний центр радіочастот» розроблення висновків щодо можливості й умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення. Відповідне рішення ухвалено на засіданні 3 листопада відповідно до отриманих звернень від телерадіокомпаній.

До Національної ради надійшли пропозиції телерадіоорганізацій щодо прорахунку та освоєння нових каналів мовлення і зміни потужності передавачів.

Зокрема, щодо прорахунку нових частотних присвоєнь звернулися такі компанії: КП «Радіокомпанія «Місто над Бугом» – для прорахунку радіочастоти у Вінниці, РКП «Сватівська районна телерадіокомпанія» – для прорахунку радіочастоти у Сватовому Луганської області, ТОВ «Скай Медія Групп» – для прорахунку радіочастоти у Новояворівську Львівської області, КП «Телестудія «Радехів» – для прорахунку радіочастоти у Радехові Львівської області, КП Сокирянської районної ради «ТРО «Сокиряни» – для прорахунку радіочастоти у Кельменцях Чернівецької області, ТОВ «ТРК «Станція» – для прорахунку радіочастоти у Рукшині Чернівецької області, ТОВ «ТРК» Подолянин – TV» – для прорахунку радіочастоти у Кам’янці-Подільському Хмельницької області, ТОВ «Телерадіокомпанія «Можливість» – для прорахунку радіочастот у Чернівцях, Харкові й Дніпрі.

Крім того, регуляторний орган отримав пропозиції від ТОВ «ТРК «Еммануїл» щодо зменшення потужності передавача у Харкові.

Під час розгляду цього питання член Національної ради Сергій Костинський наголосив, що це замовлення частот здійснюється в рамках постійної роботи регулятора у таких напрямах: розвиток місцевого радіомовлення, впровадження проекту «радіо громад» та перехід із проводового радіо на ефірне.