Регулятор замовив в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор замовив в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь

Національна рада замовила в ДП «Український державний центр радіочастот» розроблення висновків щодо можливості й умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення. Відповідне рішення ухвалено на засіданні 8 квітня відповідно до отриманих звернень від телерадіокомпаній.

До Національної ради надійшли пропозиції ліцензіатів щодо прорахунку нових каналів та частот мовлення, зміни потужності передавачів та зміни місця встановлення радіоелектронних засобів (РЕЗ) мовлення.

Так, КП «ТРК «Перший Західний», м. Львів, звернувся щодо прорахунку цифрових місцевих телеканалів у семи населених пунктах Львівської області. Прорахунок радіочастотних присвоєнь для звукового мовлення замовлено у трьох населених пунктах: Ратне Волинської області, Вознесенськ Миколаївської області і Тернопіль.

Крім того, Національна рада отримала клопотання від ТОВ «ТРК «Львівська хвиля» щодо збільшення потужності передавачів до 1 кВт у одинадцяти населених пунктах.  Звернення від РР «РЕЛАЙФ» стосувалося збільшення потужності з 0,03 до 0,1 кВт на частоті 91,1 МГц у Решетилівці Полтавської області.

Також буде замовлено висновок у зв’язку з перенесенням передавача з с. Коростів до м. Сколе на частоті 99,0 МГц у Львівській області.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше