Регулятор запрошує представника телеканалу «ПРЯМИЙ» на засідання 14 січня

05.01.2021

Національна рада запрошує уповноваженого представника ТОВ «Телеканал «Прямий», м. Київ (НР № 00349-м від 29.08.2018, багатоканальне мовлення (МХ-2), логотип «ПРЯМИЙ»), взяти участь у засіданні 14 січня об 11:00 для розгляду питань про результати позапланових виїзних перевірок. Запрошення для ліцензіата також опубліковане 29 грудня 2020 року в газеті «Голос України» № 240.

Засідання відбудеться 14 січня 2021 року об 11:00 у режимі реального часу (он-лайн) із використанням відповідних технічних засобів у приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна 2.

Відповідно до підпункту 1 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» Національна рада може проводити засідання у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

З метою дотримання всіх карантинних та інших обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції СOVID-19, до участі в засіданні у приміщенні Національної ради може бути допущено лише одну уповноважену особу, яка зобов’язана надати документи, що підтверджують її повноваження для здійснення представництва інтересів ліцензіата.

Національна рада забезпечить усі належні організаційні та технічні умови для участі уповноваженої особи ТОВ «Телеканал «Прямий» у засіданні.