Регулятор запрошує представника ТОВ «Тайм Медіа» на засідання 8 грудня

01.12.2021

Національна рада запрошує керівника або уповноваженого представника ТОВ «Тайм Медіа», м. Київ (НР № 01464-м від 12.02.2019, супутникове мовлення, логотип «ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ»), взяти участь у засіданні 8 грудня 2021 року об 11.00 для розгляду питання про результати позапланової виїзної перевірки.

Засідання відбудеться 8 грудня 2021 року об 11.00 у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів у приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Відповідно підпункту 1 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» Національна рада може проводити засідання у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

З метою дотримання всіх карантинних та інших обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції СOVID-19 до участі в засіданні Національної ради може бути допущено лише одну уповноважену особу, яка зобов’язана надати документи, що підтверджують її повноваження для здійснення представництва інтересів ліцензіата.

Національна рада забезпечить усі належні організаційні та технічні умови для участі уповноваженої особи ліцензіата в засіданні.

За наявності поважних причин для перенесення розгляду питання просимо письмово повідомити з наданням підтверджувальних документів.

У разі відсутності можливості направити уповноважену особу до Національної ради або до представництва Національної ради у вашій області просимо письмово повідомити регулятора щодо розгляду питання без участі представника шляхом надсилання на електронну адресу Національної ради nrada@nrada.gov.ua листа, оформленого з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги» тощ