Регулятор запрошує представника ТОВ «ТРК «Нові комунікації» на засідання 11 березня - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор запрошує представника ТОВ «ТРК «Нові комунікації» на засідання 11 березня

Національна рада запрошує керівника або уповноваженого представника ТОВ «ТРК «Нові комунікації», м. Львів (НР № 00293-м від 23.08.2018), взяти участь у засіданні 11 березня 2021 року об 11.00 для розгляду питання про результати позапланової безвиїзної перевірки. Запрошення для ліцензіата також опубліковане сьогодні, 3 березня, в газеті «Голос України» № 40.

Засідання відбудеться 11 березня 2021 року об 11:00 у режимі реального часу (он-лайн) із використанням відповідних технічних засобів у приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна 2.

Відповідно до підпункту 1 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» Національна рада може проводити засідання у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

З метою дотримання всіх карантинних та інших обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції СOVID-19, до участі в засіданні у приміщенні Національної ради може бути допущено лише одну уповноважену особу, яка зобов’язана надати документи, що підтверджують її повноваження для здійснення представництва інтересів ліцензіата.

Національна рада забезпечить усі належні організаційні та технічні умови для участі уповноваженої особи ТОВ «ТРК «Нові комунікації» у засіданні.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше