Регулятор запрошує телестудію «Астра-ТБ» на засідання 20 серпня

06.08.2020

Національна рада запрошує уповноваженого представника ТОВ «Телестудія «Астра-ТБ»,  м. Київ, взяти участь у засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо розгляду заяви про продовження строку дії ліцензії на мовлення НР № 01553-м від 23.07.2010.

Засідання відбудеться 20 серпня 2020 року об 11:00 у режимі реального часу (он-лайн) із використанням відповідних технічних засобів у приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна 2, зала засідань № 511.

Відповідно до підпункту 1 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» Національна рада може проводити засідання у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

З метою дотримання всіх карантинних та інших обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції СOVID-19, до участі в засіданні у приміщенні Національної ради може бути допущено лише одну уповноважену особу, яка зобов’язана надати документи, що підтверджують її повноваження для здійснення представництва інтересів ліцензіата.

Національна рада забезпечить усі належні організаційні та технічні умови для участі уповноваженої особи ТОВ «Телестудія «Астра-ТБ» у засіданні.