Регулятор застосував санкції до чотирьох провайдерів програмної послуги - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор застосував санкції до чотирьох провайдерів програмної послуги

Розглянувши результати проведених перевірок чотирьох провайдерів програмної послуги, а саме: ПП «Рава ТВ», м. Рава-Руська Львівської обл., ПП «Телерадіокомпанія «НІК ТВ», м. Броди Львівської обл., ПП ТК «Мережа кабельного телебачення «Діалог», смт Слобожанське Харківської обл. і ТОВ «Пологівські телекомунікаційні системи», м. Пологи Запорізької обл. – Національна рада 6 лютого  оголосила їм попередження.

Під час перевірки в діяльності цих ліцензіатів було виявлено порушення частини дев’ятої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки вони надавали універсальну програмну послугу, затверджену рішенням Національної ради, не в повному обсязі.

У компанії ПП «Рава ТВ» також фіксувалися порушення частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та вимог пункту 2.3 розділу ІІ Положення. Провайдер ретранслював телеканали, що не входять до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, а також не дотримався загальної концепції добору програм для ретрансляції.

Крім застосованої санкції, ліцензіатів  ПП «Рава ТВ», ПП «Телерадіокомпанія «НІК ТВ», ПП ТК «Мережа кабельного телебачення «Діалог» і ТОВ «Пологівські телекомунікаційні системи» зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше