Регулятор затвердив Положення про особливості ліцензування у період дії воєнного стану в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор затвердив Положення про особливості ліцензування у період дії воєнного стану в Україні

29 вересня Національна рада затвердила Положення про особливості ліцензування у період дії воєнного стану в Україні. Документ розроблено на вимогу Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей здійснення окремих повноважень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення в умовах воєнного стану». Він набуває чинності з моменту опублікування на офіційному вебсайті регулятора.

Член Національної ради Олександр Бурмагін розповів, що Положення визначає механізм дії в разі припинення та/або відновлення мовлення ліцензіатами, передбачає оперативну комунікацію регулятора з ліцензіатами, зокрема і засобами електронної пошти, можливість відступу для провайдерів програмної послуги від обов’язку на 50% наповнювати пакети програм для ретрансляції національними телеканалами. Описує порядок видачі та анулювання дозволів на тимчасове мовлення на територіях, які межують з державою-окупантом або є прифронтовими.

За результатами громадського обговорення цього Положення було отримано пропозиції від Асоціації громадських організацій, повідомив Олександр Бурмагін. Частина з них врахована при написанні остаточного тексту документа.

Рішення Національної ради набуває чинності з моменту опублікування на офіційному сайті державного органу, ознайомитися з ним можна тут.

Відповідно до закону воно не потребує затвердження і реєстрації в Міністерстві юстиції.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше