Регулятор зобов’язав трьох сумських мовників подати документи, на підставі яких у їхніх ефірах транслювалася реклама політичних партій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор зобов’язав трьох сумських мовників подати документи, на підставі яких у їхніх ефірах транслювалася реклама політичних партій

Рішеннями від 1 жовтня Національна рада зобов’язала сумських телевізійних мовників ТОВ «Телекомпанія СТС» (кабельне мовлення, логотип «СТС»), ТОВ ТРК «Академ TV» (багатоканальне мовлення, логотип «АTV») і ТОВ «ТРК «ВІДІКОН» (багатоканальне мовлення, логотип «V») – надати копій угод і платіжних документів, на підставі яких в їхніх ефірах були показані ролики політичних партій. Ці рішення регуляторний орган ухвалив за результатами засідання робочої групи, яка здійснює нагляд за висвітленням ЗМІ виборчих перегонів.

Члени робочої групи 29 вересня розглянули матеріали моніторингу ЗМІ за період із 19 по 27 вересня і для з’ясування підстав розміщення зазначеними мовниками реклами політичних партій висловилися за необхідність витребувати у них відповідні документи.

На телеканалі «СТС» 21.09.2020 було показано ролик політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ», а 21.09.2020, 22.09.2020, 23.09.2020, 24.09.2020 – ролики політичної партії «Наш край». Вони були розміщені в окремих блоках і відокремлені на початку і наприкінці відбивками «реклама».

23.09.2020 і 24.09.2020 на телеканалі «V» зафіксовано трансляцію роликів політичної партії «Наш край», які також були розміщені в окремих блоках і відокремлені на початку й наприкінці відбивками «реклама».

Телеканал «АTV» 21.09.2020 демонстрував ролики політичних партій «Наш край» і «ПРОПОЗИЦІЯ», однак вони ні на початку, ні наприкінці не були відокремлені відбивками «політична реклама».

Ліцензіати повинні подати затребувані документи до 14 жовтня. Вони будуть ретельно вивчені, і в разі виявлення порушень регулятор ухвалюватиме рішення, передбачені чинним законодавством.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше