Регулятор зробив ще один крок у напрямі дерегуляції ринку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор зробив ще один крок у напрямі дерегуляції ринку

Національна рада не перевірятиме провайдерів програмної послуги через рік після початку їх діяльності. Рішення про внесення таких змін до Плану проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на третій квартал 2016 року ухвалив регулятор на засіданні 16 червня.

За словами голови Національної ради Юрія Артеменка, такий крок полегшить роботу ліцензіатів і дозволить їм працювати у звичайному режимі. Водночас він наголосив, що представники Національної ради в областях постійно наглядають за діяльністю провайдерів програмної послуги у регіонах. Крім того, регуляторний орган реагуватиме на скарги й звернення і в разі потреби оперативно проводитиме позапланові перевірки.

Із Планом проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на третій квартал 2016 року зі змінами невдовзі можна буде ознайомитися на сайті Національної ради.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше