Регулятор звернеться до суду про анулювання ліцензії на супутникове телемовлення товариства «Розумні покупки» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор звернеться до суду про анулювання ліцензії на супутникове телемовлення товариства «Розумні покупки»

Національна рада на засіданні 8 грудня розглянула результати планової перевірки ТОВ «Розумні покупки» (логотип «TV sale UKR»), м. Київ, і через  встановлення факту відмови у проведенні перевірки діяльності мовника ухвалила рішення звернутися до суду про анулювання його ліцензії на супутникове телевізійне мовлення.

ТОВ «Розумні покупки» відповідно до ліцензії, виданої 20 червня 2012 року, має здійснювати супутникове телевізійне мовлення з логотипом «TV sale UKR». Однак моніторингом Національної ради, проведеним 28 жовтня 2021 року, було  зафіксовано, що мовлення компанія не веде. Уповноважені особи, які прибули на перевірку за адресою, вказаною в ліцензії, компанії не виявили. Повідомлення, що було надіслане  рекомендованою поштою, ліцензіат не отримав, і цей лист АТ «Укрпошта» після закінчення встановленого терміну зберігання повернуло до Національної ради. Телефон телеканалу, що був вказаний у Державному реєстрі суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення, виявився недійсним. Зв’язатися з будь-ким із  менеджменту компанії не вдалося.

Таким чином, уповноважені особи Національної ради 3 листопада 2021 року, коли мала відбутися планова перевірка мовника, встановили відсутність ліцензіата за місцезнаходженням, зазначеним у чинній ліцензії та в ЄДРПОУ, і склали акт про відмову в проведенні перевірки цієї телерадіоорганізації. Це, своєю чергою, є підставою для звернення до суду про анулювання ліцензії (пункт г) частина п’ята статті 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»). Національна рада ухвалила відповідне рішення і звернеться до суду з позовом про анулювання ліцензії на мовлення ТОВ «Розумні покупки».

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше