Регулятор звернеться до суду про анулювання ліцензії провайдера «Телесистеми України» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор звернеться до суду про анулювання ліцензії провайдера «Телесистеми України»

Під час засідання 24 січня Національна рада за результатами виїзної позапланової перевірки провайдера програмної послуги ТОВ «Телесистеми України», м. Київ, ухвалила звернутися до суду про анулювання ліцензії компанії. Підставою для відповідного рішення стала відмова ліцензіата у проведенні перевірки.

Моніторинг діяльності компанії, здійснений 14.11.2018 в абонента цього провайдера, виявив, що універсальна програмна послуга транслюється не в повному обсязі (відсутні 10 програм), а також не ретранслюються програм програмної послуги, передбачених ліцензією.

6 грудня 2018 року Національна рада призначила позапланову перевірку цьому ліцензіату, повідомлення про проведення якої направила рекомендованим листом. Уповноважений працівник Національної ради, який був направлений для здійснення перевірки, 21.12.2018 встановив відсутність ліцензіата за адресою місцезнаходження, вказаною у ліцензії (вул. Гната Хоткевича (Червоногвардійська), буд. 27-а, м. Київ, 02094), про що було складено Акт про відмову в проведенні перевірки.

Національна рада визнала факт відмови ТОВ «Телесистеми України» у проведенні перевірки його діяльності, а також порушення ліцензіатом частини дев’ятої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги.

Відповідно до пункту г) частини п’ятої статті 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» регулятор звернеться до суду про анулювання ліцензії компанії.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше