Національна рада звертає увагу телерадіоорганізацій щодо дотримання законодавства під час програмування ефірів 23 лютого - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада звертає увагу телерадіоорганізацій щодо дотримання законодавства під час програмування ефірів 23 лютого

Національна рада звертається до всіх ліцензіатів стосовно програмування теле- і радіоефірів 23 лютого. Регулятор наголошує на відповідальності ЗМІ перед суспільством і нагадує про вимоги, передбачені Законом України  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Згідно з ними забороняється  розповсюдження і  демонстрування аудіовізуальних творів, які містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію України.

Також чинним законодавством передбачено недопущення трансляції і демонстрування каналами мовлення фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора.

Національна  рада ретельно моніторитиме ефіри мовників щодо дотримання ними цих законодавчих вимог і в разі виявлення порушень вживатиме передбачені законодавством заходи.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше