Національна рада звертає увагу телерадіоорганізацій щодо дотримання законодавства під час програмування ефірів 23 лютого - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада звертає увагу телерадіоорганізацій щодо дотримання законодавства під час програмування ефірів 23 лютого

Національна рада звертається до всіх ліцензіатів стосовно програмування теле- і радіоефірів 23 лютого. Регулятор наголошує на відповідальності ЗМІ перед суспільством і нагадує про вимоги, передбачені Законом України  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Згідно з ними забороняється  розповсюдження і  демонстрування аудіовізуальних творів, які містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію України.

Також чинним законодавством передбачено недопущення трансляції і демонстрування каналами мовлення фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора.

Національна  рада ретельно моніторитиме ефіри мовників щодо дотримання ними цих законодавчих вимог і в разі виявлення порушень вживатиме передбачені законодавством заходи.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше