Регіональним медійникам розповіли про особливості роботи медіа під час виборів (ВІДЕО) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регіональним медійникам розповіли про особливості роботи медіа під час виборів (ВІДЕО)

У рамках другого етапу проєкту “Media Change Ukraine” відбувся третій блок вебінарів для представників регіональних медіа. Він був присвячений особливостям роботи редакцій у передвиборний і виборчий періоди. Ініціатором і куратором проєкту є член Національної ради Максим Онопрієнко.

Цього разу на тренінгах йшлося про:
– особливості регулювання медіа під час виборів;
– що можна, а що заборонено медіа;
– де грань між рекламою, джинсою і піаром;
– можливі формати на період виборів;
– зміни у виборчому кодексі, які впливатимуть на роботу медіа з політичними силами і кандидатами.

Аби роз’яснити учасникам вебінарів юридичні аспекти усіх цих питань, як тренер до проєкту долучилася Ганна Літвіщенко, начальниця юридичного управління Національної ради. Вона бере безпосередню участь у розробці нового закону про медіа, який значно посилить захист інформаційного поля і збільшить відповідальність телерадіоорганізацій за такі порушення.

Також медіатренерами третього блоку вебінарів уже традиційно були Сергій Мамаєв, телевізійний редактор і продюсер, та Андрій Богданович, телеведучий, редактор, блогер.

Під час сесії «запитання-відповідь» учасники порушили тему термінів і вартості політичної агітації і надання ефірного часу політикам. Обговорили варіанти агітаційних форматів, зокрема дебатів і ток-шоу, та специфіку зйомок у громадських місцях.

Також на прохання учасників розміщено запис вебінару на сайті проєкту “Media Change Ukraine” і на сайті Національної ради.

Наступна серія тренінгів відбудеться 28 липня. Вони будуть присвячені темі діджиталізації медіа і стануть завершальними на цьому етапі проєкту.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше