Рекламний сервіс AdSense корпорації Google забороняє використовувати контент, що заперечує чи виправдовує війну в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Рекламний сервіс AdSense корпорації Google забороняє використовувати контент, що заперечує чи виправдовує війну в Україні

Користувачі платформи Google отримали електронні листи про заборону сервісом AdSense монетизації контенту, який заперечує або ж виправдовує війну рф проти України.

У повідомленні від корпорації йдеться про те, що нова політика AdSense пов’язана саме з війною в Україні. «Зупинка монетизації цього контенту включає, але не обмежується твердженнями, у яких ідеться про те, що жертви несуть відповідальність за свою власну трагедію або аналогічні випадки звинувачення жертв, на кшталт того, що «Україна вчиняє геноцид або навмисно нападає на своїх власних громадян», – роз’яснює своїм користувачам Google.

Згідно з політикою Google (що фактично є угодою між сторонами) видавець контенту повинен дотримуватися її правил. Якщо ж користувачі платформи публікуватимуть контент, який порушує цю політику, то повинні будуть видалити Google AdSense зі своїх сторінок. Видавці контенту повинні звертати увагу також на коментарі та стежити за перебігом форумів, які тривають на їхніх платформах.

Якщо буде зафіксовано порушення викладених правил, Google може не тільки зупинити монетизацію, а й видалити обліковий запис видавця на AdSense. Такі роз’яснення оприлюднені на сторінці SEJ (Actionable SEO Tips and Strategies That Work.

Як повідомляла Національна рада раніше, корпорація GOOGLE заблокувала без можливості відновлення канал держдуми рф на YouTube. 

Також заблоковано російський YouTube-канал «Эхо Москвы» через зв’язок медіа з “Газпромом” та додатки, пов’язані з RT и Sputnik, в Play Store.

Докладніша інформація за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше