Запит на публічну інформацію від фізичної особи an.hrytsan@gmail.com - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Запит на публічну інформацію від фізичної особи an.hrytsan@gmail.com

Запит на публічну інформацію від фізичної особи
Розпорядник інформації Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Кому Голові Національної ради Артеменку Ю.А.
П.І.Б. Грицан Андрій Олегович
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, до якого б Ви хотіли отримати доступ
Прошу надати інформацію про те, чому телеканал «112 Україна» продовжує своє мовлення без відповідної ліцензії на інформаційне мовлення? В цього телеканалу є ліцензія лише на розважальний контент(згідно з інтернет-джерелами). Термін дії ліцензії закінчився ще у вересні 2018 року. Згідно статті 52 Закону України про телебачення і радіомовлення:

Стаття 52. Припинення мовлення

1. Підставами для припинення мовлення є закінчення терміну дії ліцензії, якщо строк її дії не був продовжений, або анулювання ліцензії відповідно до вимог цього Закону.

2. Протягом доби з дня закінчення строку дії або анулювання ліцензії ліцензіат зобов’язаний припинити мовлення.

3. Продовження мовлення після отримання офіційного повідомлення про анулювання ліцензії тягне за собою відповідальність керівника телерадіоорганізації та керівника відповідного оператора телекомунікацій, який надає послуги з експлуатації технічних засобів мовлення, відповідно до закону.

Отже, чому після припинення терміну дії ліцензії телеканал продовжує мовлення в інформаційному форматі? А також, чи буде покараний керівник \”112 каналу\” за продовження мовлення після припинення терміну дії ліцензії?(згідно пункту 3 статті 52 Закону України про телебачення і радіомовлення)

Також хочу повідомити Нацраду про те, що у випадку неприпинення мовлення даного телеканалу у зазначений законом термін(за вищезазначеною причиною відсутності ліцензії з вересня 2018 року) буде подано судовий позов об\’єднанням громадян щодо бездіяльності НацРади у даній ситуації.

Дякую за розуміння, чекаю на вашу відповідь.
Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін.
Відповідь надати: електронною поштою an.hrytsan@gmail.com
Контактний E-mail: an.hrytsan@gmail.com
Дата запиту: 13-07-2019

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше