Запит на публічну інформацію від фізичної особи janooherashchenko@gmail.com - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Запит на публічну інформацію від фізичної особи janooherashchenko@gmail.com

Запит на публічну інформацію від фізичної особи
Розпорядник інформації Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Кому Голові Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
П.І.Б. Геращенко Яна Валентинівна
Вид, назва, реквізити чи зміст документа, до якого б Ви хотіли отримати доступ
Відповідно до ст. 13 ЗУ \”Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення\” Національна рада здійснює нагляд за дотриманням ліцензіатами вимог законодавства України щодо реклами та спонсорства у сфері телерадіомовлення. Відповідно до частини 2 та абзацу 7 частини 3 статті 16 Закону Національна рада щорічно готує звіт про свою діяльність і у звіті зазначається інформація про дотримання телерадіорганізаціями вимог законодавства про рекламу і спонсурування.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 ЗУ \”Про інформацію\” кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав і законних інтересів.
Згідно з статтями 3, 4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується, зокрема, обов’язком розпорядників інформації надавати і оприлюднювати інформацію у тому числі за максимально спрощеною процедурою подання інформаційного запиту на інформацію.
Враховуючи викладене, прошу надати публічну інформацію, яка знаходиться в розпорядженні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та стосується дотримання телерадіорганізаціями усіх форм власності вимог законодавства про рекламу за 2020 рік.
Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін.
Відповідь надати: електронною поштою janooherashchenko@gmail.com
Контактний E-mail: janooherashchenko@gmail.com
Дата запиту: 12-04-2021

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше