Результати перевірок телеканалів «NIKI kids», «NIKI junior» і «Paramount COMEDY» будуть розглянуті повторно - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Результати перевірок телеканалів «NIKI kids», «NIKI junior» і «Paramount COMEDY» будуть розглянуті повторно

24 січня Національна рада скасувала свої попередні рішення, якими до компаній ТОВ «Дитяче телебачення України» (телеканали «NIKI kids», «NIKI junior») і ТОВ «Віжн медіа» («Paramount COMEDY») за обсяг національного продукту в ефірі цих мовників, який був менший за 50%, застосовано штрафні санкції за порушення законодавства. Результати перевірок цих супутникових телеканалів будуть повторно розглянуті на наступному засіданні регуляторного органу.

З’ясувалося, що при ухваленні рішення стосовно каналу «Paramount COMEDY»  була допущена технічна помилка, яка, за словами члена Національної ради Сергія Костинського, дала змогу «виявити більш ґрунтовну помилку». Він сказав про те, що чинне законодавство за однакові порушення (щодо частки національного продукту в ефірі) для телекомпаній і радіостанцій передбачає різні санкції.

Відповідно до частини 11 статті 72 закону «Про телебачення і радіомовлення» санкція «стягнення штрафу» за невиконання норми 50% національного продукту в ефірі кожної телерадіоорганізації  застосовується  тільки до радіомовників.

Це буде враховано при розгляді подібних питань ліцензіатів надалі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше