Рішення регулятора щодо зміни власників і керівництва компаній, що мовлять із емблемою «112 Україна», набуде чинності після подання ними інформації про пов’язаних осіб - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Рішення регулятора щодо зміни власників і керівництва компаній, що мовлять із емблемою «112 Україна», набуде чинності після подання ними інформації про пов’язаних осіб

12 травня Національна рада ухвалила рішення про переоформлення ліцензій компаній ТОВ «ТРК «112-ТВ», «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» у зв’язку зі зміною власників, складу редакційних рад, а також керівників. При цьому переоформлення ліцензій і набуття чинності зазначеними рішеннями відбудеться лише за певних умов.

Національна рада переоформить ліцензії заявників у разі виконання ними пункту 2 рішень, який є однаковим для усіх компаній.

Цим пунктом регуляторний орган зобов’язав компанії упродовж 14 днів із дня ухвалення рішень подати до Національної ради перелік пов’язаних осіб, відомості про кінцевого бенефіціарного власника і документи, що підтверджують визначення цієї особи як кінцевого бенефіціарного власника, відповідно до статті 1 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Водночас встановлення факту належного виконання заявниками вимог цього пункту стане підставою для набуття чинності рішеннями  про переоформлення ліцензій ТОВ «ТРК «112-ТВ», «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ».

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше