Рішенням Уряду до 1 травня 2019 року буде збережене аналогове мовлення на окремих територіях - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Рішенням Уряду до 1 травня 2019 року буде збережене аналогове мовлення на окремих територіях

31 серпня на Урядовому порталі і в газеті «Урядовий кур’єр» опубліковано постанову Кабінету Міністрів № 667, якою внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України.  

У  документі враховано пропозиції, які були надані Національною радою щодо відтермінування вимкнення аналогового мовлення на територіях, що межують із Російською Федерацією, а також для програм ПАТ “НСТУ” і телекомпаній місцевого мовлення, які не мають ліцензій на цифрове мовлення. Також уточнено  дату, до якої триватиме використання аналогової технології для зазначених мовників,  це – 1 травня 2019 року.

Наразі 111 місцевих телекомпаній не мають ліцензій на цифрове мовлення. Водночас Національною радою оголошено 2 конкурси на мовлення у цифровому форматі – мовлення в багатоканальній цифровій мережі МХ-5 і в регіональному мультиплексі в Одеській області. Загалом це 93 канали.

Також регулятор закликав місцевих мовників звертатися із заявами про прорахунок частот для цифрового мовлення, яке може бути організоване локально.  

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше