Рівне: про цифрове мовлення – всебічно й аргументовано

19.09.2011

Рівне стало першим містом у Західній Україні, де керівники регіональних телерадіоорганізацій сусідніх областей – Рівненської і Волинської – спільно з першим заступником голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Оксаною Головатенко, заступником голови Ларисою Мудрак і членом Національної ради Іриною Опілат всебічно обговорили проблеми впровадження на регіональному рівні цифрового мовлення.

Учасники наради – ними практично була заповнена вся конференц-зала обласної державної адміністрації – найбільше цікавилися фінансовою складовою переходу мовлення від аналогового до цифрового стандартів, місцем у мультиплексах місцевих та регіональних мовників.

У рамках проведення наради відбулася зустріч членів Національної ради з головою обласної державної адміністрації Василем Берташем. Керівник ОДА з розумінням поставився як до проблем, пов’язаних із розвитком телерадіоінформаційної сфери регіону, так і вітчизняного телерадіопростору загалом. Він гарантував усіляке сприяння з боку органів місцевої виконавчої влади в плані розбудови наземних передавальних засобів, забезпечення соціально незахищених верств населення перетворювачами телевізійних сигналів.

Довідковоз 21 по 25 березня 2011 року за ініціативи Національної ради в більшості областей України за участі членів регуляторного органу, керівників державних адміністрацій, представників органів самоврядування та місцевих телерадіоорганізацій відбудуться наради з питань впровадження цифрового мовлення.

21 березня, відбулися наради в Харкові, Кіровограді, Полтаві, Рівному.
Сьогодні, 22 березня, наради пройдуть у Луганську, Львові, Миколаєві, Вінниці, Запоріжжі.