РНБО застосувала санкції до 198 осіб, серед них – російські, українські та білоруські пропагандисти і медійники - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

РНБО застосувала санкції до 198 осіб, серед них – російські, українські та білоруські пропагандисти і медійники

15 січня Президент України своїм Указом № 23 ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних санкцій проти 198 осіб. Повний пакет санкцій запроваджено до діячів культури і медіасфери, серед них – громадяни рф, білорусі та України.

До санкційного списку потрапили ведучі, журналісти, блогери, актори, медіаменеджери, співаки, політологи.

Санкції застосовано і до громадян України: Діани Панченко – ексведучої телеканалу  «NewsOne» та інших каналів, Алли Бондаренко – однієї з керівниць Партії Шарія, Максима Фоміна – актора, Родіона Мірошника – ексдепутата Луганської облради від Партії регіонів, Василя Вакарова – проросійського політолога, Євгена Копатька – соціолога, він має ще громадянство рф, Володимира Сергієнка – письменника, члена Російського ПЕН-клубу, Кирила Вишинського – колишнього українського журналіста, керівника «РІА Новини-Україна» філії російського інформагентства «РИА Новости», має також громадянство рф, Дениса Григорюка – співробітника так званого Міністерства інформації ДНР, пропагандиста.

У списку санкційних осіб також режисер Андрій Кончаловський, ведуча Ангеліна Вовк, блогери Дмитро Пучков, Юрій Подоляка, продюсерка Яна Рудковська, публіцист Микола Старіков, актори Єгор Бероєв, Евеліна Бледанс, співак Юрій Лоза, декан вищої школи телебачення МДУ Віталій Третьяков, музичний критик Сергій Сосєдов, «військкор» Семен Пегов, генеральний продюсер російського пропагандистського телеканалу «Звезда» Борис Яновський, актор і телеведучий Борис Корчевніков, публіцист і пропагандист Володимир Корнілов, політолог і політтехнолог, колишній радник українських політиків Дмитро Видрін та інші особи, які активно підтримують розв’язану росією війну проти України.

Також санкції застосовані до чотирьох громадян білорусі, це – Ігор Тур, співробітник державного телеканалу «ОНТ», який підтримує війну проти України; Олександр Шпаковський, політичний оглядач, провладний політолог; Григорій Азарьонок – телеведучий, журналіст і пропагандист; Олександр Осенко – медіаменеджер.

Це вже другий пакет санкцій, затверджений рішенням РНБО проти діячів сфер медіа і культури. Минулого тижня був виданий Указ Президента України, яким відповідні санкції були застосовані до 119 осіб.

Національна рада звертає увагу мовників на необхідність виваженого ставлення до контенту, який вони поширюють в ефірі, аби він враховував рішення РНБО.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше