Робоча група допоможе підготувати документи для пакетного прорахунку частот для районів Сумської області з низькою інформаційною насиченістю - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Робоча група допоможе підготувати документи для пакетного прорахунку частот для районів Сумської області з низькою інформаційною насиченістю

Для забезпечення українського мовлення в районах «білих плям» на прикордонні Сумської області за ініціативою члена Національної ради Сергія Костинського створено робочу групу під егідою Сумської обласної державної адміністрації. Її завдання – допомога районним громадам у підготовці документів для пакетного прорахунку частот, визначення місць побудови нових веж.

13 листопада відбулося засідання робочої групи, у якому взяли участь представники територіальних громад – голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова і головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю Краснопільської ОТГ Юрій Корнієнко. Зацікавленість у розбудові місцевого радіомовлення висловили керівники Краснопільського та Ямпільського районів.

Представник Національної ради в Сумській області Лариса Якубенко повідомила присутнім, що Національна рада виставила на конкурс 5 радіочастот у Сумській області і телевізійні частоти в багатоканальній телевізійній мережі МХ-5.

Робоча група ухвалила рішення щодо пріоритетності територій, які потребують пакетного прорахунку частот. Таким чином, об’єднані зусилля Національної ради, обласної державної адміністрації, районних громад, телерадіоорганізацій дозволять реалізувати стратегічну програму щодо зменшення територій, які на мапі Сумщині позначені як “білі плями”, і відповідно буде посилена інформаційна безпека прикордоння.

До складу робочої групи увійшли керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький, представник Національної ради в Сумській області Лариса Якубенко, начальник Сумського обласного відділу ПСФ УДЦР Анатолій Тарасенко, директор Сумської філії Концерну РРТ Микола Мельник, начальник управління інформаційної діяльності Сергій Над’ярний, а також керівники прикордонних районів області.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше