Робоча група з нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства провела чергове засідання

19.09.2011

23 вересня 2010 року відбулося друге засідання робочої групи Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення зі здійснення нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства та взаємодії з Центральною виборчою комісією. У ньому взяли участь перший заступник голови Національної ради, голова робочої групи Оксана Головатенко, керівник апарату Національної ради Валерій Межинський, керівники структурних підрозділів, що входять до робочої групи.

Було розглянуто матеріали стосовно зафіксованих ознак порушень норм виборчого законодавства, підготовлені працівниками апарату Національної ради, що здійснюють моніторинг загальнонаціональних телерадіоорганізацій, та надіслані представниками Національної ради в областях. Скарг від суб’єктів виборчого процесу на цей час до Національної ради не надходило.

Крім цього, робоча група доручила надіслати представникам Національної ради в містах Києві, Севастополі та обласних центрах рекомендації щодо особливостей виконання Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення наглядових повноважень під час виборчого процесу, які були підготовлені юридичним управлінням.

Як повідомлялося раніше, Національна рада по закінченні виборчих перегонів за матеріалами робочої групи щодо зафіксованих ознак порушень оприлюднить звіт про дотримання телерадіоорганізаціями визначеного законодавством порядку мовлення під час проведення виборчих кампаній.

Наступне засідання робочої групи заплановано провести 30 вересня 2010 року.