Робоча група з підготовки звіту Національної ради провела перше засідання - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Робоча група з підготовки звіту Національної ради провела перше засідання

17 листопада в Національній раді відбулося засідання робочої групи, яка працюватиме над звітом регуляторного органу за 2020 рік. У ньому взяли участь перший заступник голови Національної ради Валентин Коваль, члени Національної ради Олександр Ільяшенко, Олена Ніцко, Тетяна Руденко, а також працівники апарату Національної ради.

Учасники засідання обговорили структуру майбутнього документа, визначили виконавців, відповідальних за підготовку окремих розділів, а також терміни виконання завдань.  Було сказано про те, що на роботу державного органу, звісно, вплинула пандемія, пов’язана з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Цей факт також знайде своє відображення у звіті.

 Підготовлений звіт Національної ради за 2020 рік  має бути затверджений на засіданні регуляторного органу у січні 2021 року. Його також буде оприлюднено на офіційному сайті Національної ради.

 Відповідно до частини другої статті 16 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» звіт до 1 лютого подається на розгляд Президенту України і Верховної Ради України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше