Російський телеканал «Царьград» під санкціями США - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Російський телеканал «Царьград» під санкціями США

Сполучені Штати Америки ввели додаткові обмеження проти каналу «Царьград», власником якого є  Костянтин Малофеєв. Цей бізнесмен ще раніше  потрапив під санкції США, однак 20 квітня  санкційний перелік російських громадян і компаній розширено.  Після розв’язання Кремлем  повномасштабної війни проти України США запровадили жорсткі санкції не лише до компаній рф, а й  її громадян.

Так, до нового санкційного списку  США увійшли 29 фізичних та 40 юридичних осіб, серед них і канал «Царьград», що належить бізнесмену Костянтину Малофеєву,  повідомляє Міністерство фінансів США.

Уточнюється, що проти К. Малофеєва запроваджено додаткові обмеження, які стосуються не лише телеканалу, а й інших структур підприємця.  Також санкції поширюються і на сина  цього бізнесмена.

Мінфін США наголосив, що приватні особи та організації, що потрапили  нині до списку санкцій, вже були в ньому і  намагалися  різними способами уникнути обмежень.

Крім медійних персон, у санкційному списку є також  оператор послуг нової платіжної системи Hello, зареєстрованої у Росії – «Транскапіталбанк» та люди, пов’язані з Центробанком і банком «Открытие».

Фото із сайту bbc.com

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше