Розглянуто заяви низки компаній щодо відступів від умов ліцензій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Розглянуто заяви низки компаній щодо відступів від умов ліцензій

Ліцензіати – ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА», м. Київ (позивні «Україномовне радіо країна ФМ») і  ТОВ «ТРК «ВІНТАЖ ТВ», м. Київ (логотип «ВІНТАЖ ТВ») – звернулися до регуляторного органу з проханням тимчасово відступити від окремих умов ліцензії у зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. На засіданні 8 жовтня члени Національної ради розглянули запропоновані мовниками зміни до їхнього мовлення та визнали їх допустимими. Після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні ліцензіатів зобов’язано відновити дотримання вимог ліцензії на мовлення у повному обсязі.

На підставі цього рішення, радіостанція «Україномовне радіо країна ФМ» на частоті 100,0 МГц у м. Києві тимчасово зменшить потужність передавача до 2,0 кВт. Телеканал «ВІНТАЖ ТВ» мовитиме зі змінами в розподілі програмного наповнення, що передбачає частку не менше 65% від загального обсягу мовлення.

Водночас за результатами розгляду одержаних заяв ще двом ліцензіатам відмовлено у їхньому клопотанні про тимчасовий відступ від умов ліцензії. Зокрема, зміни до програмної концепції мовлення, запропоновані мовниками ТОВ СТУДІЇ «МІСТО», м. Полтава (логотип «Ц ЦЕНТРАЛЬНИЙ») і КП «МЕДІА-ЦЕНТР», м. Сміла Черкаської обл., (логотип «Тясмин», «С»), Національна рада визнала недопустимими у зв’язку із неможливістю повного припинення мовлення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше