Розпочалася робота 10-го засідання Керівного комітету РЄ з питань медіа та інформаційного суспільства - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Розпочалася робота 10-го засідання Керівного комітету РЄ з питань медіа та інформаційного суспільства

 


Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк 28 червня – 1 липня бере участь у 10-му засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства, що відбувається у Страсбурзі, Франція.


 


Керівний комітет розглядає питання щодо стандартів Ради Європи у сфері медіа-плюралізму і прозорості медіа-власності, інтернет-посередників, дефамації і страху в журналістиці тощо. Особливу увагу приділено імплементації країнами-членами Ради Європи стандартів і найкращих практик у меда-сфері.


  


Учора, 28 червня, Ольга Герасим’юк розповіла учасникам засідання про практику поширення актів Ради Європи в Україні, зокрема ініціативу Національної ради, і нормативно-правові акти, ухвалені на державному рівні, де були  враховані Рекомендації Ради Європи в питаннях забезпечення захисту інформаторів, захисту журналістики та безпеки журналістів, інтернет-урядування, захисту персональних даних, безпеки в інтернет-середовищі тощо.


 


На засіданнях секцій Керівного комітету РЄ з питань медіа та інформаційного суспільства також присутній народний депутат України, голова делегації України в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше