«Розповідайте правду про війну… але не мовчіть!» – Президент Зеленський виступив на церемонії «Греммі» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

«Розповідайте правду про війну… але не мовчіть!» – Президент Зеленський виступив на церемонії «Греммі»

Президент України Володимир Зеленський у ніч на 4 квітня звернувся до учасників церемонії вручення премії «Греммі», щоб попросити підтримки з розголошення правди про вторгнення Росії в Україну.


Під час звернення він порівняв російське вторгнення до смертельної тиші, яка загрожує погасити мрії та життя українського народу, зокрема дітей.

«Наші музиканти носять бронежилети замість смокінгів. Вони співають пораненим у лікарнях, навіть тим, хто їх не чує… Але музика все одно прорветься», – сказав він. «Наповніть тишу своєю музикою. Заповніть її сьогодні, щоб розповісти нашу історію. Розповідайте правду про війну у своїх соціальних мережах, на телебаченні, підтримуйте нас будь-яким способом, але не мовчіть. І тоді в усіх наших містах, які руйнує війна, настане мир», – сказав Зеленський


Після звернення Зеленського під акомпанемент бандури виступили українська співачка Міка Ньютон і американський співак Джон Ледженд.

 

Фото REUTERS/Mario Anzuoni, Укрінформ

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше