Розширено перелік адаптованих програм - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Розширено перелік адаптованих програм

На засіданні Національної ради 15 травня ухвалено рішення про доповнення Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Долучено програму «Eternal World Television Network» (EWTN).
«Eternal World Television Network» (EWTN) – міжнародний християнський (католицький) телеканал. Має ліцензію на мовлення OFCOM (Велика Британія). Обсяг мовлення – 24 години. Програми з обмеженим доступом (насилля, еротика) відсутні. Базові мови програми – англійська, німецька, французька. У часові проміжки з 9:30 до 10:00, з 15:00 до 18:00 та з 19:30 до 21:00 транслюються програмні блоки українською мовою.
Трансляція на територію України відбувається через супутник Ноt Bird 6, частота 11585 Мhz, сим. швидкість 27,5, поляризація вертикальна, спосіб поширення сигналу – некодований.
За даними моніторингу у програмах реклама відсутня.
Загальна кількість іноземних програм, що входять до переліку адаптованих каналів, на сьогодні становить 157.Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше