Розширено перелік іноземних програм для ретрансляції в кабельних мережах - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Розширено перелік іноземних програм для ретрансляції в кабельних мережах

Національна рада на засіданні 15 грудня ухвалила рішення про розширення Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” .

Сьогодні до нього додався телеканал пізнавальний туристичний телеканал „RTG TV (Russian Travel Guide)”. Обсяг мовлення 24 години. Мова російська та англійська (дві звукові доріжки).

Зміст цього телеканалу відповідає Європейської конвенції про транскордонне телебачення і його ретрансляція в Україні не обмежується.

У зв’язку зі зміною назви каналу „Hallmark Channel” на „DIVA Universal” (DIVA) були внесені відповідні зміни до рішення Національної ради від 24.09.2008 № 1647 „Про доповнення до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше