До санкційного списку ЄС ще додалися керівники російських ЗМІ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

До санкційного списку ЄС ще додалися керівники російських ЗМІ

У санкційому списоку Європейського Союзу знову опинилися  російські менеджери кількох медіа, а саме: РТР (ВГТРК), «Московский комсомолец»,  ТАСС , «Санкт-Петербург» , «Национальная оборона».

У рамках п’ятого пакету санкцій Європейський Союз ввів обмежувальні заходи щодо 217 бізнесменів, політиків і журналістів із Росії, ДНР та ЛНР, а також проти 18 юридичних осіб. Про це йдеться в Офіційному журналі ЄС. 

Санкції ЄС включали «високопоставлених чиновників Кремля, бізнесменів – Моше Кантора, Бориса Ротенберга та Олега Дерипаску, інших відомих бізнесменів, які працюють у ключових галузях економіки, таких як енергетика, фінанси, ЗМІ, оборонна та військова промисловість, а також прихильників дезінформації, маніпулювання інформацією, систематичного поширення Кремлем неправдивої інформації про ситуацію в Україні», – зазначають автори документа.

Серед менеджерів російських ЗМІ до санкційних списків потрапили:

  • генеральний директор РТР (ВГТРК) Олег Добродєєв;
  • головний редактор «Московского комсомольца» Павел Гусєв;
  • генеральний директор ТАСС Сергєй Михайлов;
  • генеральний директор телеканалу «Санкт-Петербург» Александр Малькевич;
  • головний редактор журналу «Национальная оборона» Игорь Коротченко.

Як ми повідомляли раніше, Національна рада звернулася до Служби безпеки України і Ради національної безпеки і оборони України про сприяння у внесенні російських телеканалів до п’ятого санкційного списку Євросоюзу,  а також  до Президентки Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн і Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля щодо розширення переліку заборонених у ЄС російських каналів. 

Докладніша інформація за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше