СБУ заборонила в’їзд в Україну 13 іноземним журналістам, які працювали на замовлення рф - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

СБУ заборонила в’їзд в Україну 13 іноземним журналістам, які працювали на замовлення рф

Із початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Служба безпеки України викрила 13 представників зарубіжних ЗМІ, які готували «замовні» матеріали для кремлівських пропагандистів і публікували дезінформацію з фронтів. Їм заборонили в’їзд в Україну на 3 роки, повідомила СБУ.

Також спецслужба нейтралізувала понад десять ботоферм потужністю понад 100 тис. фейкових акаунтів; викрила сотні інтернет-агентів, які діяли на користь окупантів; заблокувала понад 5,5 тис. акаунтів і облікових записів.

Із останніх спецоперацій – викриття розгалуженої агентурної мережі спецслужб рф, якою керували з Криму. До її складу входили псевдожурналісти і так звані «експерти», які отримували від російських кураторів гроші за свою роботу.

Наразі «головний редактор», який координував діяльність групи, переховується на тимчасово окупованій території. Слідчі СБУ заочно повідомили йому про підозру.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше