Семи компаніям анульовано ліцензії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Семи компаніям анульовано ліцензії

Регуляторний орган під час засідання 26 листопада ухвалив рішення про анулювання ліцензій низки компаній за заявами самих ліцензіатів.
 
Зокрема, до Національної ради звернулося КП «Глухівська студія місцевого мовлення «Радіо Глухів», м. Глухів Сумської обл. (позивні «Говорить Глухів»), із клопотанням про анулювання ліцензій на проводове радіомовлення (перший канал проводового мовлення (УР-1), територія поширення – Глухів і Глухівський район Сумської області, та на ефірне регіональне радіомовлення із використанням частоти 104,4 МГц у Глухові, обсяг мовлення – 24 год. на добу, у зв’язку з ліквідацією підприємства.
 
Підставою для анулювання ліцензій на проводове радіомовлення КП Коростенської міської ради «Творче об’єднання «Коростеньмедіа», м. Коростень Житомирської обл. (позивні «Говорить Коростень»), та Редакції радіо «Релайф» Решетилівської міської ради, м. Решетилівка Полтавської обл. (позивні «Говорить Решетилівка»), стало бажання цих компаній перейти на ефірне радіомовлення.
 
Також регулятор задовольнив заяву про анулювання ліцензії на ефірне регіональне телевізійне мовлення ТОВ Телерадіооб’єднання «Контакт», м. Карлівка Полтавської обл. (логотип стилізована літера «К»), за якою ліцензіат мовив на 37 ТВК у м. Карлівці і Карлівському, Машівському, Чутівському та Полтавському районах з обсягом мовлення 4 години на добу. Мовник вирішив припинити свою діяльність.
 
ТОВ «Телерадіокомпанія «Кварц», м. Нікополь Дніпропетровської обл. (логотип «К», «Кварц»), відмовилося від ліцензії з огляду на недоцільність використання аналогового телемовлення. Компанія здійснювала ефірне регіональне телевізійне мовлення на території Нікополя і Нікопольського району 24 години на добу із використанням 3каналів.
 
Національна рада задовольнила і клопотання ТОВ Телерадіокомпанія «Міст ТБ», м. Львів (логотип «ZIK»), щодо анулювання ліцензії на супутникове мовлення у зв’язку з припиненням діяльності. Відповідно до цієї ліцензії компанія розповсюджувала свої передачі на всю територію України.
 
Окрім того, рішенням Національної ради анульовано три ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ «Бест-Лінк», м. Червоноград Львівської області. Це ліцензії на надання послуг у багатоканальній телемережі в  містах Жовкві, Червонограді, Соснівці і Сокалі Львівської області (технологія розповсюдження програм – аналогова, цифрова). У своїй заяві товариство акцентує на нерентабельності підприємства.
 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше