Сергій Костинський прокоментував "Детектору медіа" об'єднання 86 радійних ліцензій НСТУ в три - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Сергій Костинський прокоментував “Детектору медіа” об’єднання 86 радійних ліцензій НСТУ в три

23 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила 86 ліцензій Національної суспільної телерадіокомпанії України на радіомовлення, об’єднавши їх у три ліцензії, яким продовжила строк дії на сім років.

На додачу до трьох ліцензій для трьох радіоканалів НСТУ в Суспільного мовника залишаться ще дві окремі ліцензії на радіомовлення. «Буде окрема ліцензія в “Тиси ФМ” (радіо Закарпатської філії НСТУ), тому що там по-іншому розвивалася ситуація, вони є на супутнику, в них інша програмна концепція. Це вже наступне завдання НСТУ, як їх інтегрувати до однієї з радіопрограм. І окремо буде Всесвітня служба радіомовлення України, яка теж має іншу концепцію мовлення (і має супутникову ліцензію. – ДМ)», – розповів «Детектору медіа» член Нацради Сергій Костинський.

«Таким чином, нині в НСТУ є 3 + 1 + 1 ліцензії на радіомовлення. Діяльність філій буде регулюватися внутрішніми наказами. Завдяки цій роботі буде синхронізовано час мовлення по всіх філіях, вирішено питання щодо позивних», – резюмував пан Костинський.

За словами Сергія Костинського, підготовка до об’єднання ліцензій тривала близько півроку. Цей процес оптимізує роботу як ліцензіата, так і самої Нацради. Наприклад, зменшується кількість перевірок (по кожній ліцензії законом передбачені по дві планові перевірки, також можливі й позапланові).

Джерело “Детектор медіа

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше