Сергій Костинський взяв участь у нараді, присвяченій розвитку телерадіомовлення Одеської області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Сергій Костинський взяв участь у нараді, присвяченій розвитку телерадіомовлення Одеської області


25 березня член Національної ради Сергій Костинський взяв участь у нараді, присвяченій розвитку телерадіомовлення Одеської області. Він зустрівся із заступником голови Одеської державної адміністрації Соломією Бобровською, головою Біляївської районної державної адміністрації Арсеном Жумаділовим та головою Української асоціації мовлення громад Юрієм Лященком. Захід проведено за ініціативи Національної ради.Сергій Костинський поінформував про комплекс питань, які постали перед новою робочою групою Національної ради з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області, на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Учасники наради досягли домовленостей, що діяльність робочої групи охопить також і Одеську область, і представники Одеської ОДА увійдуть до її складу.
Під часнаради також йшлося про запуск пілотного проекту «Радіо Громад» для покриття радіосигналом «білих плям» у прикордонних районах області. В рамках цього проекту в Біляївському районі Одеської області заплановано організацію малопотужного громадського ФМ-радіомовлення. Заходи щодо реалізації цього проекту буде здійснено за підтримки Національної ради, Національної телекомпанії України, Одеської обласної державної адміністрації та Української асоціації мовлення громад.Сергій Костинський провів презентацію проекту «Радіо Громад» представникам прес-служб районних державних адміністрацій Одеської області.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше