Сергій Костинський: Заборона на роботу ЗМІ в США й Росії виводить відносини країн на рівень «холодної війни» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сергій Костинський: Заборона на роботу ЗМІ в США й Росії виводить відносини країн на рівень «холодної війни»

Взаємна заборона на роботу низки ЗМІ в США і Росії виводить відносини двох країн на рівень «холодної війни». Такою думкою з Крим.Реалії поділився член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський.

«Відносини США і Росії перебувають у найгіршому стані з моменту 1991 року. У США визнають, що Росія займається пропагандою і маніпуляцією громадською думкою. Але, якщо США намагається обмежити пропагандистські ресурси, які не мають нічого спільного з журналістикою, то в Росії намагаються боротися з вільною журналістикою», – сказав Костинський.

На думку члена Нацради України, наразі ЗМІ мають можливість сфокусувати свою діяльність в Україні та з цієї території отримувати доступ до аудиторії в Росії.

«Сьогодні на території України є всі необхідні комунікаційні дії, щоб доносити контент на територію Росії. Плацдармом свободи повинна бути Україна. Саме звідси розвиватиметься справжня журналістика, а жителі Росії та окупованої території України отримуватимуть доступ до об’єктивної інформації», – підкреслив Костинський.

Джерело “Крим. Реалії

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше